Poznaj technikę Bowen

Z wielką radością i dumą i dumą mamy zaszczyt przedstawić Państwu

ORYGINALNˇ TECHNIKĘ BOWEN 

Technika ta, opracowana przez Pana Toma Bowena w Australii uznana jest za jedną z najefektywniejszych, całołciowych (holistycznych) metod leczniczych na świecie. Stosowana jest już od z górą czterdziestu lat w ponad 25 krajach świata, między innymi w Nowej Zelandii, Ameryce Północnej, Wielkiej Brytanii, Afryce Południowej i w wielu krajach Europy.

OPIS ZABIEGU – JAK DZIAŁA BOWEN
Zabieg Bowen polega na wykonaniu serii charakterystycznych, delikatnych – ale precyzyjnych „chwytów” (ang. „move”) na poszczególnych mięśniach, grupach mięśni, ścięgnach lub więzadłach. Bez siłowej manipulacji, jedynie dzięki celowej stymulacji łagodnymi ruchami palców (poprzez ubranie lub bezporśednio na skórze) wywołane jest drganie, wychwytywane przez receptory (znajdujące się w tkance łącznej i powięzi) i przenoszone jako informacja do mózgu. Aby nie zakłócać tego procesu – konieczne jest wprowadzenie typowych dla techniki Bowen przerw pomiędzy kolejnymi seriami chwytów.

Pierwszym zauważalnym efektem jest osiągnięcie przez Klienta stanu głębokiego odprężenia. W tym stanie organizm ma możliwość uaktywnić system odpornościowy i zmobilizować samolecznicze mechanizmy. Niejednokrotnie już po jednym zabiegu  odczuwalna jest poprawa kondycji fizycznej i psychicznej. Sesje terapeutyczne (czas trwania 20 do 45 minut) zaleca się powtarzać w odstępach siedmiodniowych.

Co odróżnia tę technikę od innych? To właśnie jej nieinwazyjne działanie. Organizm SAM ma możliwość na nowo się „zorganizować”. 
 

KONTAKT

Wszystkim z Państwa, którzy wyrazicie zainteresowanie Techniką Bowen i którzy zechcecie skorzystać z naszych kursów służę chętnie informacją i pomocą (w języku polskim).

Nazywam się Katarzyna Jasińska-Buchwald, od 20 lat mieszkam w Austrii, w pięknej Karyntii. Od trzech lat stosuję technikę Bowen (wykształcenie u Pani instruktor Bettiny Baumgartinger, egzamin u Pana Manfreda Zainzinger) i muszę przyznać, że wciąż zaskakuje mnie niezwykła efektywność tej tak bardzo prostej metody.
To właśnie jej istota – PROSTOTA.

Zachęcam gor‘co do zdobycia wykształcenia i opanowania tej wspaniałej techniki.

Kontakt w Polsce Joanna Kowalewska             
e-mail: info@bowtech.pl
           telefon: +48 607 699 179   
             
             

Zapraszamy!

check (X)html  check CSS